Elektryczny i termiczny przewód typu Graphene

Elektryczny i termiczny przewód typu Graphene
Czatuj teraz
Szczegóły produktu

1 , TYP: SE1231

2 , CHARAKTERYSTYKA

(1) Dolna wartość perkolacji niż współczynnik przewodzenia sadzy.

(2) Łatwy w obróbce i rozproszeniu w ultra-cienkiej strukturze płaskiej.

(3) Zaleca się stosowanie 1-3% objętościowego dodatku dla powłok przewodzących.

(4) Może być stosowany jako dodatek dodatni i ujemny w akumulatorze litowo-jonowym, aby zwiększyć pojemność baterii, czas cyklu życia i szybkość.

(5) Wysoka przewodność cieplna może być łączona z PA6, PC i innymi materiałami w celu przygotowania kompozytów przewodzących ciepło.

3 , ZASTOSOWANIA : Zastosowanie do powłok, farb drukarskich, polimerów, baterii, żeli termoprzewodzących i diody LED.

4 , DANE TECHNICZNE :

Rodzaj

Specyfikacje

Wygląd

PH

Kran
gęstość
(G / cm3)

Konkretny
powierzchnia
powierzchnia
(M2 / g)

H2O
(% Wag.)

Cząstka
rozmiar
(D50, jm)

do
(% Wag.)

O
(% Wag.)

S
(% Wag.)

Elektryczny
przewodność
(S / m)

Cl
(Ppm)

Metal
jon
(Ppm)

SE1231

czarny
proszek

7,0 ~ 8,0

<>

≥ 120

<>

≤10,0

> 98

<>

<>

> 4000

<>

<>

5 , OBSŁUGA I MAGAZYNOWANIE

Nosić odpowiednią odzież ochronną i rękawice ochronne, aby uniknąć bezpośredniego kontaktu z ciałem. W przypadku kontaktu, spłukać dużą ilością wody. Stosuj odpowiednie sposoby, aby uniknąć kurzu. Unikać wdychania pyłem. Załaduj i rozładuj ostrożnie, aby chronić przed uszkodzeniem.

Przechowywać w szczelnie zamkniętych pojemnikach w suchym, chłodnym i dobrze wentylowanym miejscu i trzymać z dala od źródeł zapłonu lub ciepła. Trzymaj się z dala od silnego środka redukującego i materiałów łatwopalnych. Upewnij się, że opakowania są wolne od uszkodzeń lub nieszczelności, Po otwarciu opakowania należy natychmiast użyć produktu. Częściowo zużyte opakowania powinny być szczelnie zamknięte. Produkt jest wrażliwy na wilgoć. Jeśli produkt podniósł wilgoć, z powodu uszkodzenia opakowania lub otwartego przechowywania, suchy produkt przez kilka godzin w temperaturze 80 ° C, aby uzyskać stan wolnego od wilgoci.

6 , TRANSPORT

Zgodnie z wynikami samoogrzewania, gdy substancja ma być transportowana w opakowaniach o objętości nie większej niż 3 m3, klasa zagrożeń: brak, klasyfikacja ONZ: brak, znak opakowania, brak. Jeśli substancja ma być transportowana w opakowaniach o pojemności większej niż 3 m3, klasa zagrożenia 4.2, numer UN 3088, znak opakowania, substancja samonapędzająca, grupa pakowania: III. Nazwa przesyłki: organiczne ciało stałe samonastawne, niezaklasyfikowane.

Okres przechowywania produktu wynosi 3 lata, jeśli jest przechowywany w oryginalnym opakowaniu w stanie nienaruszonym.


Komentarz: Specyfikacje produktu mogą być dokonywane według potrzeb klienta.

Szósty Element Inc jest jednym z najlepszych producentów elektro i termicznych przewodzących graphene producentów i dostawców, a także profesjonalną firmę i fabryki, zapraszamy do importu elektrycznych i cieplnych przewodzących typu graphene produktów z nas.

Zapytanie