Typ akceleracji Graphene

Czatuj teraz
Szczegóły produktu


1 , TYP: SE1430

2, CHARAKTERYSTYKA

(1) Niewielki dodatek może znacznie poprawić właściwości mechaniczne kompozytu.

(2) Aby było łatwo rozproszone i uziemione.

3, ZASTOSOWANIA:

Zastosowanie do zbrojenia kompozytów polimerowych, takich jak plastikowe, żywiczne, gumowe, włókno szklane i kompozyty z włókna węglowego.

4, SPICYFIKACJE:

Rodzaj

Specyfikacje

Wygląd

PH

 

Gęstość dotyku ( g / cm3 )

Specyficzna powierzchnia ( m2 / g )

H 2 O ( % wagowy )

Wielkość cząstek ( D 50 , jim )

C ( wagowo )

O ( wagowo )

S

( % Wag. )


SE1430

Czarny proszek

2,0 ~ 5,0

0,1

180 ~ 280

4,0

10,0

75 ± 5

16 ± 3

0,5

5, OBSŁUGA I MAGAZYNOWANIE

Nosić odpowiednią odzież ochronną i rękawice ochronne, aby uniknąć bezpośredniego kontaktu z ciałem. W przypadku kontaktu, przepłukać natychmiast dużą ilością wody. Podejmij odpowiednie podejścia, aby uniknąć kurzu. Unikać wdychania pyłem. Załaduj i rozładuj ostrożnie, aby uniknąć uszkodzenia opakowania.

Przechowywać w szczelnie zamkniętych pojemnikach w suchym, chłodnym i dobrze wentylowanym miejscu, trzymać z dala od źródeł zapłonu lub ciepła. Oddzielnie od silnego środka redukującego i materiałów łatwopalnych. Upewnij się, że opakowania są wolne od uszkodzeń lub wycieków, Użyj produktu natychmiast po otwarciu opakowania. Częściowo zużyte opakowania powinny być szczelnie zamknięte. Produkt jest wrażliwy na wilgoć. Jeśli produkt podniósł wilgoć, z powodu uszkodzenia opakowania lub otwartego przechowywania, suchy produkt przez kilka godzin w temperaturze 80 oC, aby uzyskać stan wolnego od wilgoci.

6, TRANSPORT

Unikaj wdychania, deszczu, wycieków i etykietek. Rzucanie jest zabronione. Załaduj i rozładuj ostrożnie, aby chronić przed uszkodzeniem. Trzymaj z dala od źródeł zapłonu lub ciepła. Nie można przewozić materiałów żrących.

Jakość gwarantowana, jeśli jest przechowywana w zalecanych warunkach.

Komentarz: Specyfikacje produktu mogą być dokonywane według potrzeb klienta.


Szósty Element Inc jest jednym z najwyższej klasy producentów i dostawców grafenu typu enhancement, a także profesjonalną firmę i fabrykę, zapraszamy do nas importowania produktów typu graphene typu enhancement.

Zapytanie