Zawiesiny tlenku Grafen

Zawiesiny tlenku Grafen
Czatuj teraz
Szczegóły produktu

1Typu:SE3122SE3522SE3521

2CHARAKTERYSTYKA

)1)Być bogatym w tlen zawierający grupy funkcjonalne, takie jak grupy hydroksylowe, grupę karboksylową i grupę epoksydową.

)2)Może być łatwo szczepione lub zmodyfikowanych dla in situ polimeryzacji lub integracji z kompozytów polimerowych, zatem zapewnienie dobrej przewodności elektrycznej i cieplnej, a także wzmocnienie mechaniczne do macierzy.

)3)SE3122 i SE3522 ma dobre rozproszenie w wodzie,przy jednej warstwie>90%,który można rozpuścić z wodą lekko mieszając;Po leczeniu SE3521 mieć sam rozproszenie wody jako SE3122 i SE3522.

3APLIKACJE

Użyj dla kompozytów polimerowych, takich jak tworzywa sztucznego, tworzywa sztuczne, guma, włókien węglowych, również do materiałów Anody i katody, baterie litowo-jonowy, Grafen termiczne przewodzące filmu i katalizatora.

4DANE TECHNICZNE

Typu

Dane techniczne

Wygląd

Zawartość ciał stałych)%)

wielkość cząstek)D50 = μm)

pH

Metoda kontrolowania PH

Packaginga

Znaki

SE3122

Zawieszenie czarny

0,8% ±0. 2%

10±2

≈1.8

Wykorzystania podstaw takich jak:NaOH, KOH i amoniaku (polecam klientowi dostosować)

1L,3L,5L,20L,200L,Uszczelnione baryłkę 1T

Stajnia

SE3522

Zawieszenie czarny

1% ±0. 2%

2.3±0.2

≈1.8

Stajnia

SE3521

Brązowy zawieszenia

6,5% ±0. 5%

2.5±0.5

≈0.5

Warstwowe

5POSTĘPOWANIE I SKŁADOWANIE

Nosić odpowiednią odzież ochronną i rękawice ochronne, aby uniknąć bezpośredniego kontaktu z ciała. W przypadku kontaktu, równo z dużą ilością wody. Przechowywać w szczelnie zamkniętych pojemnikach z 6 miesięcy okres ważności, zalecane jest korzystanie z możliwie jak najszybciej po odpieczętowanie. Narażone na długo będzie prowadzić do: powierzchni film dyspersyjny; adsorpcji zanieczyszczeń kurz w powietrzu zmieni się zawartość substancji stałych, pH, czystości i inne właściwości fizyczne;Temperatura przechowywania sugerowane jest 5-35 ℃, gdy temperatura jest zbyt wysoka, woda wyparuje i beczki będzie rozwiń, który wpłynie na stałe zawartości produktu, ale go nie wpływa na wydajność samego produktu;Trzymać z dala od materiałów palnych i silnym czynnikiem redukującym.

6TRANSPORTU

Towary bez ograniczeń. Należy unikać nasłonecznienia, deszczu, wyciek i etykiety off. Rzucanie jest zabronione. Ładowanie i zwalnianie starannie chronić przed uszkodzeniem. Trzymać z dala od źródeł zapłonu lub ciepła. Nie mogą być transportowane z materiałów korozyjnych.

Komentarz: Specyfikacja produktu może być klient wykonane zgodnie z wymaganiami.

Szósty Element Inc jest jednym z najlepszych poziomu zawiesiny tlenku Grafen producentów i dostawców, i również profesjonalne firmy i fabryki, Zapraszamy do importu produktów Grafen tlenek zawieszenie od nas.
Zapytanie