5 powodów, dla przyszłości cyfrowych urządzeń zostanie zmieniony przez materiału Grafen

Wiele razy rewolucja w technologii pochodzi z materiałów takich jak plastikowych wynalazków, które zmieniają życie ludzi we wszystkich dziedzinach. W chwili obecnej Grafen, jako nowy materiał, otrzymała dużą uwagę. W rzeczywistości Grafen jest rodzajem węgla, z ultra-wysokiej wytrzymałości, światła i mogą zostać rozszerzone właściwości, będzie można zmienić wygląd produktów cyfrowych, czuć i nawet skorzystać z formularza. Poniżej dowiemy się więcej na temat materiału Grafen w końcu ma coś niezwykłego.

1. trudniejsze niż stal

Mimo, że G Flex firmy LG można naprawić drobne rysy, nie zmieniło słabość telefonu komórkowego łatwo. Jednak jeśli produktów cyfrowych, takich jak telefony komórkowe, można użyć Grafen jako powłoka w przyszłości, staną się solidna. Według raportu American Chemical Society twardość Grafen jest 200 razy razy stali, oczywiście ma bardzo wysoką wytrzymałością.

2. plastyczny jak guma

Naukowcy z Uniwersytetu Columbia, że Grafen ma ciągliwość i można rozciągnąć 20%. Innymi słowy Grafen jest rzeczywiście elastycznego materiału podobnego do gumy. Samsung pracuje na tranzystory Grafen do produkcji elastyczne ekrany. Ponadto Grafen ma pewne odporność na wodę, oczekuje się, aby służyć w nowej generacji sprzęt wodoodporny.

3. lekkie rysy twarzy

Grafen doskonałe plastyczność umożliwia także być wystarczająco cienkie, aby rozciągnąć na stopień przezroczystości. Oznacza to, że jeśli producent słuchawki można użyć tego materiału, nie tylko można zrobić słuchawki, bardziej wytrzymałe, wodoodporne, ale również może stać się bardziej frywolne.

4. niezwykle baterii

Wspominaliśmy Grafen w artykule rozwoju technologii baterii, i jest wysoce prawdopodobne wymienić baterie litowe w przyszłości jako nowej generacji standardów baterii. Naukowcy z Northwestern University w Stanach Zjednoczonych sukcesy w rozwoju Grafen i krzemu powered baterie, które może trwać do jednego tygodni wytrzymałości za opłatą 15 minut. Oczywiście jeśli przyszłość telefonów komórkowych można używać baterii Grafen, następnie jeden tygodni opłata nie będzie sen.

5. połączone z ludzkiego ciała

Aravind Vijayaraghavan, Ph. D. z University of Manchester, znalazłem, że Grafen ma cechy biologiczne połączeń międzysystemowych, który ma bardzo pozytywny wpływ na noszenia urządzenia do testowania zdrowe. Za pomocą Grafen, jak czujnik będzie w stanie monitorować i skanowanie układu nerwowego człowieka, a jest wykluczone, że będzie "zdrowia psychicznego" monitorowanie urządzeń i aplikacji w przyszłości.

Perspektyw na przyszłość

Mimo tak dużo, dużo przyjaciół będą myśleć, że Grafen jest drogie, nie naprawdę, jest to jeden z najtańszych surowców, ale potrzebuje nowych technologii, do "przyspieszenia". W chwili obecnej Samsung twierdzi, że opanowali użycie Grafen jako element półprzewodnikowy, podczas gdy IBM, SanDisk, Nokia i wielu innych firm technologicznych koncentrują się na Grafen (i kilka prestiżowych uniwersytetów) i wierzę, że wkrótce zobaczymy rzeczywiste produkt wyjdzie.