Zasada ogrzewania grafenu

Proszek grafenowy jest równomiernie rozproszony w rozpuszczalniku organicznym przez ultradźwięki i mieszając w celu otrzymania roztworu grafenu o stężeniu od 0,05 mg / ml do 0,5 mg / ml, a graphene jest równomiernie powleczony na filtrze organicznym lub systemie wodnym za pomocą filtracji ssącej następnie oddzielenie folii grafenowej i membrany przez mechaniczne odrywanie, zanurzanie lub rozpuszczanie rozpuszczalników organicznych w celu otrzymania folii grafenowej, dodawania elektrody do folii grafenowej i nałożenia na niego napięcia, aby wygenerować ciepło. Ze względu na unikalne, dwuwymiarowe nanostruktury grafenu, duży współczynnik kształtu i wysoką powierzchnię właściwą, wyżej wspomniany proces przygotowania umożliwia utworzenie jednorodnej sieci przewodzącej pomiędzy arkuszami grafenu 1 ~ 10 V) może powodować wyższe ciepło .

Gdzie można użyć grafenu?

Może nosić sprzęt do fizykoterapii, łatwy do przyjęcia ciepły koc, ozdobne freski ... ... ludzie w koncepcji "wysokich" na produktach grafenowych, szybko wchodzą w życie codzienne. 20:00, Zachodni Taihu Nauki i Technologii Park Przemysłowy w Wujin Xintiandi Plaza, "graphene doświadczenie doświadczenia dzień", park ponad 10 grafenizowanych przedsiębiorstw przyniosło ponad 30 rodzajów produktów cywilnych.

Zanotowano gazetę na grafenie grafenowym, inteligentną bransoletę grafeniczną, wielu czytelników wyraziło silne zainteresowanie. Wczorajsze doświadczenia, scena pełna ludzi.

Reporterzy na scenie, aby zobaczyć, inteligentny talia terapii fizykalnej, grafenowe garnitury i kolana, izolacja Cup, malowanie wnętrz, nowe poduszki i inne codzienne potrzeby, redefiniuje "ciepłe produkty". Wśród nich, grafeniczne ogrzewanie malowanie 3 sekundy można podgrzewać, 10 sekund jest wyraźne poczucie ciepła, 10 metrów kwadratowych wewnętrznej zimy tylko kawałek grafenowego ogrzewania malowania, a ponad połowa energii elektrycznej zapisane przez klimatyzację. Yi Si New Materials Technology Co, Ltd. oficjalny powiedział, malowanie grafenem w sposób niestandardowy, zgodnie z wymaganiami konsumentów, malarstwo krajobraz, ślub lub billboardy, każdy w zależności od wielkości ceny 800-2000 juanów.

Wyświetlanie strony domowej poduszki grafenowej, poduszki samochodowej, wewnętrznej na koc ciepły, itp., Są używane do baterii litowych do ogrzewania, może być interfejsem USB do ładowania, bezpieczne i dobre, łatwe do mycia, przeznaczone do osiadłych kończyn numb, zimą indoor no ogrzewania, długoterminowej jazdy i innych osób projektowania i rozwoju. Wtopiony w ciepło surowców, z miasta dwuwymiarowego węgla, szóstego elementu przedsiębiorstw produkujących graphene.

Graphene jest najlżejsza i najcieńsza, najlepsza przewodność i przewodność cieplna materiału, grubość tylko około 100 000th włosów, wytrzymałość może osiągnąć 200 razy stali, ogrzewania i ogrzewania w dziedzinie oczywistych zalet. Miasto w 2011 r. Utworzyć pierwszą krajową platformę badawczą dla graphene-Jiangnan graphenen Institute, bieżące zebranie materiałów grafenowych i dalszego stosowania 69 przedsiębiorstw, początkowe utworzenie kompletnego łańcucha przemysłowego. Na ekranie dotykowym graphene, kable, super kondensatory, sprzęt do noszenia i inne aplikacje podrzędne są na pierwszym miejscu. Następnym krokiem, miasto będzie wybór grachene 2-3 kierunek przemysłowy, tak szybko, jak to możliwe w dalszych wysokowydajnych aplikacji, na dużą skalę rynku, aby szukać nowych przełomów.

Tego samego dnia Xinhua News Agency Agencja Informacji o Gospodarce Chin często wydała "Przewodnik po Przedsiębiorczości i Innowacji Graphene (2016)", podkreślił, że dzięki innowacjom związanym z łańcuchem przemysłowym, tak aby rozwój materiałów grafenowych i dalszych zastosowań ściślej zintegrował aplikacje.