Pojemnościowy panel dotykowy, wybierasz prawo?

Teraz szybki rozwój Internetu, technologia coraz bardziej rozwinięta i dotyk ekranu pokazuje również tendencję czasów, w których zasiadano na cześć tronu. Teraz żyjemy na dużym i małym ekranie, ekranie telefonu komórkowego, centrach handlowych w systemie nawigacji, banku dla biznesu ekranu, a także działaniu ekranu fabrycznego i centrów handlowych w dużych i małych urządzeniach mobilnych Rozrywka Obiekty i tak dalej, aby porozmawiać o życiu napotykamy ekran w tym roku obawiam się, że nie może się skończyć, a ekran dotykowy jako totalny król ekranu, różnorodność sprzętu elektronicznego ciężko, jak powinniśmy wybrać?

Zalety pojemnościowego panelu dotykowego:

(1) Pojemnościowy panel dotykowy musi tylko dotykać, bez konieczności generowania ciśnienia sygnału.

(2) Pojemnościowy panel dotykowy w produkcji tylko raz lub nie ma potrzeby korygowania, a typ rezystancyjny wymaga regularnej korekty.

(3) Pojemnościowy panel dotykowy będzie dłuższy, ponieważ komponenty pojemnościowego panelu dotykowego bez żadnego ruchu. W rezystywnym ekranie dotykowym górna folia ITO musi być wystarczająco cienka, aby była odporna na zginanie do leżącego poniżej filmu ITO.

(4) Technologia pojemnościowa przewyższa technologię rezystancyjną w zakresie utraty światła i zużycia energii przez system.

(5) odporność na zużycie pojemnościowe technologii, długa żywotność, użytkownik korzysta z niskich kosztów utrzymania, więc ogólne koszty operacyjne producenta mogą być jeszcze bardziej ograniczone

Pojemnościowy panel dotykowy został zastosowany do różnych urządzeń, pozycjonowanie ścieżki jednopunktowej / dwukanałowej myszy analogowej jest jego podstawową funkcją, rozpoznawaniem operacji gestem wielopalczowym i zastosowaniem aktualnych gorących punktów na rynku. W aplikacjach przenośnych użytkownik może korzystać z urządzenia tylko jedną ręką i używać tylko drugiej ręki, dlatego szczególnie ważne jest identyfikowanie gestów takich jak chwytanie, tłumaczenie, rozciąganie, ściskanie, obracanie i przewracanie wielu palców.