Dr.Qu, przewodniczącym szósty Element (Changzhou) materiałów Technology Co., Ltd, dołączył do programu zbliża się nauki--tajemnicze czarne złoto

Grafen jest wywoływana czarne złoto dla jego tajemnicze właściwości, takie jak wysokiej przewodności, doskonałe właściwości mechaniczne, o niskiej gęstości.

Grafen ma również wysoką szczelność, tylko protony mogą przenikać przez jego warstwy. Ludzie stosują Grafen w maskach anty-smog, oczyszczania błony, film odsalania wody morskiej i antykorozyjne farby. Od 3 stycznia 2015 r. pierwszy wiatrowej energii wieża pokryta Grafen antykorozyjne system opracowany przez szóstego elementu (Changzhou) materiałów Technology Co., Ltd jest zainstalowany w obszarze Morza Rudong. Powłoka antykorozyjna z szóstego elementu SE1132 jest kamieniem milowym w morskich ciężkich przed korozją. Tylko 1% SE1132 w składzie podkładu ponad 3000 godzin został osiągnięty w teście solnej, 3 razy więcej niż nas standard. Przewodniczący szóstego elementu dołączył do programu zbliża się nauki--tajemniczego czarnego złota który transmitowany w 22 września 2016 w kanał CCTV 2.

Systemem ANTYKOROZJA ciężkich Grafen, wymienionych w programie został opracowany przez szóstego elementu (Changzhou) materiałów Technology Co., Ltd wraz z Jiangsu Daosen firmy. Film Wyświetlono Grafen procesu produkcji za pomocą CVD Metoda został zastrzelony w Grafen Film Co., Ltd w Wuxi, spółka zależna od szóstego elementu (Changzhou) materiały Technology Co., Ltd. Grafen Film Co., Ltd jest wiodącą firmą w dziedzinie Grafen Przezroczysta folia przewodzących w Chinach.

Link do pliku wideo: http://tv.cctv.com/2016/09/22/VIDEiYA3W5DtKQMtGon2OTIk160922.shtml