Grafen Come do siebie

Grafen jako król nowych materiałów, odświeżanie ludzkie rozumienie świata materialnego, to każda aplikacja produktów są powiązane nasze przyszłe życie. "Jest to Chin Grafen przemysł Sojusz Dyrektor, Chińskiej Akademii Nauk, Shanxi Instytut Chemii węgla, zastępca naukowca Dr Chen Chengmeng oceny Grafen.

Jak Grafen wpłynie na nasze życie? Let's spojrzeć.

Szybkie ładowanie bezpłatnie skarb

Jakości sprzęt sportowy

Sprzęt fotograficzny lekki

Od magazynowania energii jest głównym aplikacji Grafen, stosowania baterii Grafen nie jest ograniczone do pojazdów elektrycznych, i jesteśmy zaznajomieni z skarb bezpłatnie. Istnieje 15 minut szybkie ładowanie bezpłatnie "King King" Po, ładowanie prędkości jest 20 razy zwykłym bezpłatnie skarb. Wiele osób w branży uważają, że Grafen baterii w branży telefonii komórkowej będzie odgrywać ważną rolę w przyszłości, ma stać się głównym nurtem baterie do telefonów komórkowych i stworzyć naprawdę szybki fast era.

Korzystanie z jego funkcji lekka i wytrzymała, Grafen jest również stosowany do zrobić wysokiej jakości sprzęt sportowy, takie jak uchwyty rakieta tenis i badminton rakieta peryferyjne materiały, kije golfowe, kaski, sanki, itp., nie tylko w celu zwiększenia trwałości sprzętu sportowego, wytrzymałości mechanicznej produktu można znacznie zmniejszyć jego wagę, co sprzęt sportowy, lżejsze i bardziej wydajne i poprawić komfort sportowca.

Grafen może ponadto zapewnić dobry materiał wyjściowy do aparat fotograficzny sprzęt. Od samego aparatu pod względem struktury, użycie Grafen wzmocnione zmodyfikowano tworzyw sztucznych, jak surowiec, kamery powłoki, powłoki soczewek o skuteczne lekkiej konstrukcji. Grafen materiał nie tylko ma doskonałą wytrzymałość, ale również ma wysokiej przewodności, więc formowania skorupy etui lub obiektyw kamery mogą mieć właściwości ekranowania elektromagnetycznego. Z udogodnień towarzyszących Grafen zmodyfikowano materiału polimerowego wykonane z trzech nogach wspornik niż bieżące powszechnie używane włókna węglowego statywu, ale również zmniejszenie masy ciała o 20%, co sprawia, że ludzie iść do wykonywania bardziej wygodne.