Grafen, nadzwyczajne cienkie magiczne i więcej

Grafen jest rodzajem jednowarstwowa płytkowe strukturę składającą się z atomów węgla. Jest to najcieńszy i najbardziej potężny materiał dwuwymiarowej odkryta przez człowieka do tej pory ze względu na jego silne twardość, nadzwyczajne przewodności i doskonałą przezierność, znany jako "zmiana materiału XXI wieku." Jednak ze względu na wysoki koszt przygotowania, przemysłowe zastosowanie grafenu została opóźniona. Polskich naukowców niedawno wynaleziono sposób przygotowania Grafen, tak że przemysłowej produkcji Grafen możliwe.

Ponieważ dwóch naukowców w Wielkiej Brytanii udało się oddzielając magia nanomateriałów Grafen w 2004, tanich, wysokiej jakości i na dużą skalę Grafen przygotowania metody stały się cele światowego przemysłu i naukowców. W chwili obecnej wspólne metody przygotowania Grafen są fizyczne, rozbiórki i metody chemiczne osadzanie. Ta pierwsza jest najważniejszym środkiem do uzyskania wysokiej czystości Grafen w laboratorium. Wadą jest to, że Grafen jest mały w rozmiar i drogie. Chociaż metoda chemiczna może powodować duży obszar Grafen, ale czystość i jakość są niskie.

W ostatnich latach badania naukowe dotyczące Grafen jest szybko postępuje, i jego zastosowań przemysłowych jest również na strzałkę. Przewiduje się, że po produkcji Grafen, będzie się w ekran dotykowy, akumulatory energii, czujniki, półprzewodniki, lotnictwa, wojskowych, biomedycznych i innych pól ambitny, Zostań next trillion industry. Ogromny rynek perspektywy, uczynienia świata wyruszył żwir boom badań i rozwoju i inwestycji. Według statystyk niedokończona w 2012 roku na świecie w sumie 3520 badań na Grafen patent aplikacje, ale zdecydowana większość z nich nadal nie z laboratorium. W związku z tym nowa technologia przygotowania Grafen może ostatecznie korzyści ludzkości, ostatecznie zależy od jego zdolności do pomyślnie wprowadzone do produkcji przemysłowej.