Grafen Killer aplikacji - Grafen polaryzator

Co to jest polaryzator?

Polaroid filmu jest pełna nazwa polaryzator, wyświetlacz ciekłokrystaliczny obrazowanie musi polegać na światło spolaryzowane. Wszystkie Ciekłe kryształy ma dwa polaryzatory przed i po blisko szkła ciekłego kryształu do postaci o grubości około 1 mm ciekłych kryształów.

Polaryzator będzie światła w światło spolaryzowane liniowo, a następnie po ugięcia cząsteczek ciekłego kryształu i filtry kolorów panelu LCD przedstawia różne obrazy.

Polaryzator struktura

Podstawowa struktura polaryzator obejmuje najbardziej pośrednich PVA, dwa TAC, PSA film, folią i folię ochronną.

Polaroid-skład materiałów i funkcji

Polaryzator technologia musi

Miękkie, slim

Antystatyczne

Odporny na wilgoć

Filtr światła niebieskiego

Nadzwyczajne właściwości fizyczne Grafen i wymagania techniczne polaryzator idealne dopasowanie!

Właściwości Grafen

Najlepsze ciepła

Przewodność cieplna 5300W / MK, wyższe niż nanorurki węglowe i diamentów;

Najlepsze przewodzące

Na świecie najmniejszy Rezystywność materiałów, tylko 10-8Ω.m; temperaturze pokojowej ruchliwość tak wysokie, jak 5000cm 2 / V.s, więcej niż rurki krzemu i dwutlenku węgla;

Najlżejszy najcieńszy, przezroczysty

Prawie całkowicie przezroczyste, wchłaniając tylko 2,3% światła.

Super mocny

Twardy niż diament, siła jest 300 razy stali.

| Kiedy Grafen jest połączona z polaryzator

Polaryzator dodano Grafen film lub warstwy Grafen zastąpić film może składać się z polaryzator ultra-cienki Grafen, szczepione na obu stronach polaryzator, wysoka trwałość antystatyczne polaryzator, wysokiej wytrzymałości polaryzator ultra-cienkie.

Główne atrakcje techniczne

Polaryzator Grafen, aby zapewnić stopień polaryzacji, zgodnie z założeniem w lepiej przepuszczalność tlenu z wody, aby osiągnąć lepsze atmosferyczne.

Jego unikalne właściwości antystatyczne, wysokiej absorpcji światła niebieski wskaźnik, wysoki warunkami atmosferycznymi, do spełnienia przyszłych LCD panelu produkty długości życia, funkcje ochrony wzroku i trendów wydajności i bardziej rygorystyczne korzystania ze środowiska.