Grafen zestaw tysięcy zwierząt domowych w jednym

Dla pojazdów nowych energii baterii "za wolno, nie daleko wykonywania" krytyki, nie mógł się otworzyć serca konsumentów splątane jarzmo. W chwili obecnej nowy akumulator pojazdu energetyki jest w akumulatorów kwasowo ołowiowych i etapie wąskie gardło rozwoju baterii tradycyjnego litu. 8 lipca, nasza firma się nowy produkt z Grafen litowo jonowych baterii konferencji, Wyświetlono Grafen pierwszy na świecie produkty Bateria litowo jonowa - "Król", powinien osiągnąć pierwszy przełom w technologii energii baterii.

Grafen pośród tysięcy zwierząt domowych zobowiązanie do najlepszy materiał przewodzący

Grafen jest płaskie dwuwymiarowe materiał siatki sześciokątne plaster miodu, składającą się z atomów węgla-jednowarstwowa. Hotel ma bardzo dobra przewodność cieplna, właściwości mechaniczne, wysoką ruchliwość, wysoki powierzchni właściwej i kwantowy efekt Halla. Jest Najlepsza bieżącego materiału przewodzącego. Grafen akumulator litowo-jonowy, stosowanie litu jonów w powierzchnię Grafen i elektrody pomiędzy szybkiego masa cechy ruchu transfer, opracował nowy akumulator energii. I "King" jest korzystanie z tych funkcji do spełnienia warunków o 5 ℃, 15 minut do osiągnięcia szybkiego ładowania i rozładowania i może pracować w -30 ~ 80 ℃ środowiska, cyklu życia do około 3500 razy. W teście pole "King King" bezpłatnie z 15 minut jest zwykłe produkty ładowania 1/24.

Grafen jako rząd do opracowania energicznie petrolene akumulator litowo-jonowy, mamy unikalną choroby wrodzone. Grafit jako surowców do produkcji grafit, bogatych w energię w naszym kraju, niskie ceny. Grafen Chociaż my i reszta świata są w polu linii początkowej, ze względu na zalety first floor wody, a także ciągłego pogłębiania przyszłych badań, uważają, że Grafen szybkiego ładowania, że era nie jest daleko , i teraz czekają na to "materiał" przyniesie co to za niespodzianka.