Jak Grafen przyczyniają się do rozwoju technologii baterii?

Pod koniec listopada 2015 roku sprzęt łączności firmy wysokiej profil opublikował swoje najnowsze produkty. Produkt używa Grafen jako materiał baterii, znacznie może skrócić czas ładowania, zwiększyć pojemność ładowania baterii. Ten raport za jednym zamachem spowodowane uwagę wszystkich i uwagę społeczności Grafen do nowej wysokości.

Co to jest Grafen?

Z encyklopedii Baidu możemy poznać:

1. Grafen (Grafen) ekstrahuje się z grafitu materiał, składa się z tylko jednej warstwy atomowej grubość dwuwymiarowych kryształu atomów węgla.

2. Grafen jest najcieńszy materiał, ale także najbardziej potężny materiał, Wytrzymało tamy na zrywanie niż stal Najlepsza nawet wyższe 200 razy. W tym samym czasie ma bardzo dobrą elastyczność, rozciąganie może osiągnąć ich rozmiar 20%. Jest na świecie najcieńszy, najwyższą wytrzymałość materiału.

3. Grafen jest obecnie dostępne w najcieńszym, największa siła, najsilniejsze przewodność cieplna nowego typu nano-materiałów, Grafen jest nazywany "czarne złoto".

Jednym słowem Grafen jest materiałem rzędu nanometrów, o wysokiej wytrzymałości, wysokiej elastyczności i wysokiej przewodności elektrycznej i innych obiektów.

Jak nanomateriałów Grafen sprawia wrażenie, że może stać się kandydatem do produkcji materiałów winda przestrzeni. Nawet w Encyklopedii Baidu, elektryczne właściwości Grafen tylko część jego wydajność. Jeśli to jest nie w trzecim punktem "przy okazji" wspomnieć o jego wysokiej przewodności, a następnie tylko z definicji żwiru i bateria jest trudno znaleźć relacji.

Jednak nanomateriały są klasy światów, które nie ma ludzi i rozsądek, jakie otrzymujemy od makroskopowych świata nie jest dobrze odtworzone w mikroskopijny świat.

Jeśli nano wielkości Grafen może zwiększyć wydajność baterii, aby pomóc, trzeba przeanalizować zasady z akumulatora.

Po drugie, związek między elektrody materiał i akumulator pojemność

Wiemy: od mikroskopijnych punktu widzenia naładowania i rozładowania proces, jest w rzeczywistości kationów w elektrody "mozaiki" i "off" procesu. Tak więc, więcej otworów w materiale elektrody, tym szybszy będzie proces. W makro punkt widzenia jest wydajność baterii i absolutorium szybciej.

Mikrostruktury Grafen jest sieć składa się z atomów węgla. Ze względu na szczupłość limit (tylko grubość jednej warstwy atomów) ruch kacji jest ograniczony. W tym samym czasie z powodu sieci struktury, wykonane z materiału elektrody Grafen ma również wystarczające otworów.

Z tego punktu widzenia Grafen jest niewątpliwie bardzo dobry materiał.

Według naukowców z Rensselaer Polytechnic Institute w Nowym Jorku USA pokazuje, że użycie Grafen jako materiał prototyp baterii, prędkość ładowania i rozładowania przekroczy 10 razy baterii litowo jonowych.

Po trzecie, stan badań Grafen

Purdue University (Purdue University) uczenie się przez nowe, bardziej prosty sposób tworzenia technologii materiałów nano elektrody. University of badań pokazuje, że korzystanie z nano materiałów w baterii, zwiększy szybkość ładowania i rozładowania i naładowania akumulatora.

W chwili obecnej w Korei Południowej firma Samsung Electronics jest także zaangażowana w na powierzchni krzemu aby dodać Grafen powłoką na bazie krzemu anodowy badań materiałowych. Badania mogą być udane, więcej niż 2 razy zwiększy żywotność baterii litowo jonowych.

Tego badania podsumowano zalety trwałości materiałów na bazie krzemu i duża pojemność ładowania materiałów Grafen, koncentrując się na sposób przetwarzania procesu Grafen na materiały na bazie krzemu.

Naukowcy firmy Samsung skutecznie rozszerzyliśmy obszar powierzchni anody przez powłoki Grafen powłoka na powierzchni elektrody węglika krzemu. W tym samym czasie z katodą w połączeniu lit tlenek kobaltu tak, że bateria się ładuje na jednostkę objętości gęstości energii większe oleju, jego życie również wzrasta do sprzedaży na rynku autobusowego akumulatorów litowo-jonowych 1,5 - 1,8 razy.