Ministerstwo Przemysłu i handlu planuje promować centrum innowacji Grafen

Niedawno w celu wspierania realizacji Ministerstwo Przemysłu i technologii informacyjnych, rozwoju i Reform Komisji, Ministerstwo Nauki i technologii na przyspieszenie rozwoju rozwój przemysłu Grafen, szereg Opinie pielęgnować rozwój przemysłu Grafen, aby przyspieszyć na dużą skalę produkcji Grafen materiałów i zastosowań przemysłowych, Biuro surowców i przemysłu zorganizowane sympozjum na temat rozwoju przemysłu Grafen w Pekinie.

Beijing gospodarczej i informacji Komisji, prowincji Heilongjiang przemysłowych i informacje technologii Komitetu w prowincji Jiangsu gospodarczej i Komisji technologii informatycznych, Ningbo gospodarczej i Komisji technologii informacji, Shenzhen Gospodarczą i technologii Komisji informacji, Qingdao Hi-Tech Industrial Development Zone, centrum obsługi biznesu Wuxi Huishan High-tech, Grafen branży technologii innowacji strategicznego sojuszu i innych jednostek uczestników. Ministerstwo Przemysłu i działu IT surowców, zastępca inspektora Lu Guixin, Ministerstwo Przemysłu i Informacja Technologia Wydział planowania wzięli udział w spotkaniu.

Uczestnicy wymiany poglądów na rozwój materiałów Grafen w tym regionie, materiały Grafen jednostki, na dużą skalę produkcji i zastosowań przemysłowych, analizowane głównych problemów napotykanych przez rozwój Grafen przemysł i opisano szczegółowo, budownictwa i ochrony własności intelektualnej w branży Grafen, Standard, wzdłuż aplikacji terminala do budowy i poprawy łańcucha przemysłowego, do promowania pierwszej partii produktów, Grafen demonstracji i innych gorących i trudne problemy na podstawie zwięzły industrializacji Grafen 2016-2017, aby promować fokus, przedstawiła środki zaproponowane w celu wspierania rozwoju przemysłowego. Sympozjum dyskutowano misji i pozycjonowanie funkcje operacyjne centrum innowacji proponowanych Grafen.

Z wprowadzenia zasady korzystne i promocji związanych z nimi technologii przemysł Grafen grać ważną rolę w Chinach przyszłego rozwoju. Grafen industrializacji kurtyny zostanie otwarty, oczekuje się, że Grafen będzie przewodzące dodatków, materiały rozpraszanie ciepła, Przezroczysta folia przewodzące i innych obszarach pierwszym w celu uzyskania aplikacji przemysłowych.