Szósty Element planów finansowania 1 mld juanów do zbudowania systemu Grafen

Szósty element materiałów technology co., Ltd, założona w 2011 roku, jest przedsiębiorstwem high-tech, która specjalizuje się w produkcji R & D i sprzedaży Grafen proszku i w rozwoju technicznego Grafen aplikacji. w październiku 2014 roku, korporacja została zatwierdzona w układzie przeniesienia udziału krajowych MŚP Co., Ltd.

Szósty element jest pierwszy spółki publicznej, których podstawową działalnością jest Grafen w Chinach, a także tylko firmy o zdolności produkcyjnej Grafen proszku i CVD Grafen filmu. Teraz jest własnością subcompany Wuxi Grafen film technology co., Ltd, które koncentrują się na produkcji folii Grafen CVD. Szóstego elementu i technologii Grafen mają więcej niż 50 R & D osób i ponad 100 Grafen związanych z patentami, łącznie 34 patenty są przyznawane. W tym samym czasie wynajęty ekspert światowej sławy Grafen Rodney S. Ruoff jako główny doradca ekspert.

W 2015 r. Przychody ze sprzedaży szósty element jest 23 milionów yuanów, wzrost o 637% w zeszłym roku, oczekuje się, aby osiągnąć więcej niż 300% wzrost 2016 na tej podstawie. Szósty element opracowała cynku allilu powłok antykorozyjnych ciężki z Dow Chemical, i w czasie mgły solnej powłok antykorozyjnych może osiągnąć więcej niż 3000 h, daleko poza tradycyjne powłok antykorozyjnych (czas krajowych mgły solnej standard jest 600 h). W chwili obecnej ciężkich powłok antykorozyjnych powszechnie stosowano w elektrowni wiatrowych offshore i oceaneering. W tym samym czasie produkty firmy Grafen zostały również zastosowane do PA6, PET, gumy, EPS i innych dziedzin wysokiej polimeru.

Spółka podejmie szóstego elementu jako platforma do tworzenia łańcucha przemysłu Grafen: Wybierz dominującej przedsiębiorstwa w różnych dziedzinach, współpracują ze sobą, stworzyć ekosystem Grafen. Z wyjątkiem Wuxi Grafen film technology co., Ltd Firma zainwestowała również pięć firm, których główne w Grafen gumy, film termiczne Grafen przewodzące, Grafen antykorozyjne, powłoki i tak dalej. W 2020 r. wielkość sprzedaży ma przekroczyć 1 mld juanów. W celu współpracy z firmą w celu utworzenia planu strategicznego rozwoju ekosystemu Grafen, firma planuje finansów 50 mln -1 mld juanów niedawno dla rozwoju nowych produktów i promowanie stosowania produktów Grafen.