Szósty Element otwiera Europejskiego Urzędu, rozmawiamy z jego nowy dyrektor sprzedaży

Szósty Element technologii materiałów jest Chengzhou, Porcelana oparty firma, która projektuje i produkuje Grafen i Grafen tlenek materiałów. Firma niedawno otworzył biuro sprzedaży w Europie i mianowany Bernhard Münzing jako Dyrektor sprzedaży.

Bernhard był wystarczająco, aby uczestniczyć w rozmowie z Grafen info. Bernhard jest inżynier z naciskiem na chemii, który zajmował różne stanowiska w sprzedaży, zarządzania materiałami, marketing i business development w duże, jak również średniej wielkości firm chemicznych.

Pyt.: zdajemy sobie sprawę, że szósty Element (T6E) obecnie produkuje płatki Grafen i tlenku Grafen, w zakładzie 100 ton/rok w Chengzhou. Czy to prawda? Czy możesz powiedzieć nam coś dotyczące bieżącego zakładu produkcyjnego?

Mamy bieżącej produkcji, w tym wyposażenia pilotażowego 110 t / t tlenku Grafen odpowiednio 55 / a Grafen w naszym zakładzie Changzhou. Roślina jest nowoczesne i wysoce zautomatyzowanych.

P: jakiego rodzaju materiały do T6E oferuje? Co to są aplikacje docelowych?

Technologia materiałów szóstego elementu (Changzhou) oferuje różnych gatunków tlenku Grafen tym woda na zawieszenie, a także różne gatunki Grafen specjalnie przeznaczone do różnych zastosowań. Dostępne są także zawieszenia Grafen. Obecnie skupiamy się na powłoki, polimery (tworzywa sztuczne, kompozyty, włókna), gumy i baterie.

P: czy istnieją żadnych komercyjnych producentów/mateirals, który używać twój Grafen dodatków, które można podzielić się z nami?

Dostarczamy komercyjnych ilościach do powlekania, composite i włókna firm

P: T6E działa także na swój drugi zakład produkcyjny, i ten jeden będzie miał pojemność lub 250 t / t GO lub 125 / płatków Grafen. Wszelkie aktualizacje na ten nowy zakład?

Instalujemy obecnie drugiej linii produkcyjnej, która przyniesie naszej łącznej pojemności do 250 t / Grafen tlenek odpowiednio 125 t / Grafen. Linia jest tylko o do przesyłu.

P: T6E ma na celu przede wszystkim być dostarczycielami materiału i nie Grafen dewelopera aplikacji. Większość analityków Myślę, że na rynku materiałów Grafen pozostaną małe w nadchodzących latach. Co to jest widok T6E firmy na tym? Jest to prosperujące przedsiębiorstwo, tak aby zapewnić materiały?

Technologia materiałów szóstego elementu (Changzhou) projektuje aplikacje na Grafen oferuje ten know-how poufne klientom umów o zachowaniu poufności. Klienci będą wreszcie kupić naszego materiału Grafen i używać w swoich produktach. Jesteśmy przekonani, że to zwiększy Grafen rynku szybciej, jak wielu klientów może uczestniczyć. W szczególnych przypadkach mamy rozwój umów z wybranych klientów.

Pyt.: w grudniu 2015 r. T6E uruchomiła nowy podkład izolują Grafen cynku. Jest to podkład teraz dostępny na rynku? T6E nadal rozwijać takie materiały, lub fokus pozostanie na podstawowe Grafen zaopatrzenia materiałowego?

Technologia została opracowana i opatentowana przez szóstego elementu (Changzhou) technologii materiałów. Obecnie istnieje jeden Licencjobiorcy, który korzysta z tej technologii i oferuje podkład do rynku. Jak już powiedziano, że będziemy dalej rozwijać aplikacje i oferując know-how wraz z Grafen odpowiedni typ dla klientów.

P: T6E pomaga firmom w rozwoju baterie enhanced na Grafen. Aktualizacje na takich produktów? Kiedy możemy spodziewać się te baterie na rynku? Jakie są Twoje poglądy na ostatnich anonsów Grafen bateria z Chin?

Technologia materiałów szóstego elementu (Changzhou) ma prototypy materiału Grafen do baterii, obecnie testowany przez różnych klientów. Spodziewamy się, że tych klientów rozpocznie swoje produkty w 2017 roku. Posiadanie w Chinach największy baterii produkcji przemysłu na całym świecie z silnej działalności R & D te ogłoszenia są nie dla nas zaskoczeniem. Są one poważne.

P: T6E niedawno uruchomiła Europejski Urząd. Co możesz nam powiedzieć na tej działalności? Jakie są plany T6E firmy, aby dotrzeć do klientów globalnych Grafen?

Przemysł chemiczny w regionie EMEA jest w czołówce nowych osiągnięć w materiały i nauka z wielu mistrzów świata ukryte. Zadaniem Europejskiego Biura szóstego elementu jest ustanowienie relacji biznesowej oraz sprzedaży z tych mistrzów. Europejskie Biuro jest pierwszym krokiem do ustalenia na całym świecie sieć sprzedaży i dystrybucji w następnych latach.

Dziękuję Bernhard, powodzenia Tobie i szóstego elementu!